Boek gratis en vrijblijvend een proefles bij je personal trainer en dietist Purmerend. Ruim 20 jaar specialist in personal training en voedingsadvies. Wil je strak en fit worden zonder blessures? Kom in actie en maak kennis met jefitcoach Ray. Bel 06-19081238 voor een proefles personal training of ga naar het contactformulier. Ontdek de voordelen van 1-op-1 fitness coaching en voedingsbegeleiding.
Contactformulier
5-6-2025. Na een acute hernia en een spoedoperatie volgde ik eerst het standaard revalidatietraject. Maar al snel liep mijn herstel vast en had ik iemand nodig die verder keek dan alleen het protocol. Toen ben ik bij Ray terechtgekomen en dat is een van de beste beslissingen geweest voor mijn herstel én mijn lichaam. De eerste periode was pittig. Ray is een perfectionist, en dat merk je. Hij leert je op een intense en heel precieze manier hoe je lichaam écht werkt, inclusief de zwakke schakels waar je eerder nooit bij stilstond. Dat vroeg om vertrouwen en doorzettingsvermogen, maar ik begreep al snel dat zijn aanpak werkte. Toen mijn lichaam begon te reageren zoals het moest, vielen de puzzelstukjes op hun plek. Ik begon niet alleen Ray’s strategie te snappen, maar ook mijn eigen lichaam. Sindsdien ben ik sterker dan ooit, letterlijk in elke spier. Alle blessures, zelfs de kleinste, zijn verdwenen. Ray heeft me niet alleen geholpen om te herstellen, maar ook om mijn lichaam opnieuw te leren gebruiken, op een manier die duurzaam en krachtig is. Daarnaast ben ik 10 kilo afgevallen door de voedingsadviezen van Ray, wat me eerder jaren niet lukte. Ik ben hem daar ontzettend dankbaar voor. Elles Sibbing, Purmerend.
12-5-2025. Ik train nu acht maanden bij Ray en het heeft alles veranderd. Ik kwam binnen met rugpijn, een slechte houding en zorgen over mijn gewicht en het risico op diabetes. Dankzij Ray ben ik nu pijnvrij, is mijn houding verbeterd en val ik gestaag af. Hij is ongelooflijk deskundig en heeft me geholpen te begrijpen hoe de meesten van ons verkeerd bewegen in ons dagelijks leven – iets waar ik nooit eerder bij stil heb gestaan. Bovendien maakt Ray elke sessie plezierig met zijn gevoel voor humor. Ik heb hem leren kennen via mijn vrouw en zoon, die al drie en twee jaar bij hem trainen. We vertrouwen hem volledig en de resultaten spreken voor zich. Een echte aanrader! Flavius Alexandru, Purmerend.
2-2-2025. Ruim een jaar geleden heb ik mijn bekken gebroken met zenuwpijn en uitval tot gevolg. Na maanden bezig te zijn geweest met de fysio waarbij we de zenuwen niet onder controle kregen, ben ik uitgekomen bij Ray. Een vertrouwd gezicht omdat hij mij ook al door een eerdere blessure heen heeft geholpen. Na een inventarisatie van de huidige stand van zaken, zijn we aan de slag gegaan. Al vrij vlot kwam er verlichting op de zenuwen, voelde ik minder pijn en durfde ik meer op mijn lichaam te vertrouwen. Ik heb zeker nog stappen te gaan in het herstel, maar samen met Ray heb ik er vertrouwen in dat ik deze stappen kan maken. Kelly Ruitenberg, Roelofvarendsveen.
24-12-2024. Soms maak je onbewust de beste keuzes in je leven. Toen ik mijn eerste twee halve marathons gerend had en daar niet helemaal ongeblesseerd uit kwam, vond ik het tijd voor een personal trainer. En alles wat ik van de trainingen verwachtte, was het níet. Inmiddels ruim 7 jaar later, train ik nog steeds bij Ray en dan niet alleen op kracht maar ook flexibiliteit, balans, beweegpatronen en kickboksen. Mijn lijf is stukken flexibeler geworden en dat merk ik o.a. aan de bewegingsruimte in borstkas en schouders. Als ik struikel, kan ik meestal voorkomen dat ik ook echt val en vaak denk ik tijdens de training "het lijkt wel revalidatie” en misschien is dat het ook wel. Als je bij Ray hebt getraind, dan wil je nooit meer anders of wellicht beter: je bent verpest voor de rest van je leven, omdat je kan herkennen wat een écht goede trainingen zijn zonder imposant met zware gewichten te hoeven smijten. Trainingen op jouw lijf geschreven, met enorme scherpe observaties ziet Ray precies waar je onbewust probeert te smokkelen door andere spieren in te zetten. Dan wordt de oefening aangepast, zodat je de juiste spieren gaat belasten en ontwikkelen. Met een enorme variatie aan oefeningen maakt Ray de training steeds uitdagender. Lotje van Hengel, Purmerland.
18-12-2024. Ray is een zeer kundige personal trainer en dietist die mij van A tot Z in behandeling neemt! Zo loodst hij mij niet alleen door alle oefeningen heen maar kijkt heel gericht naar wie ik ben als persoon, hoe ik beweeg, welke gewoontes ik heb en wat daarin haalbaar is. Heb ik een wat mindere dag? Dat is geen enkel probleem want dan past hij de les gewoon weer aan! Ray weet elke les weer het maximale uit mij te halen en als ik zie hoeveel stappen ik heb gemaakt in de afgelopen 3 jaar, dan kan ik alleen maar dankbaar zijn! Dalia Abdelbaki, Purmerend.
24-9-2024. Ik ben een fanatieke duursporter en triatleet. Helaas in het begin van dit jaar moest ik mijn trainingsroutine en wedstrijden on hold zetten vanwege 2 inzakkingsbreuken van mijn wervels door botontkalking. Tot dat moment had ik geen ervaring met krachttraining. Via internet heb ik de naam van Ray opgemerkt en vond hem meteen een ideale begeleider voor mijn doel: het sterker worden tijdens mijn revalidatie door het leren van functionele krachtsoefeningen. Ray heeft mij enorm positief verrast. Hij is een empathisch persoon, luistert met hart en begrip, maar tegelijkertijd wil en kan hij altijd een goed opgebouwde antwoord aan jouw vragen geven. Zeer deskundig en voorbereid. Uitstekende kennis van fysiologie en anatomie van het menselijke lichaam. Van hem heb ik onder andere zeer nuttig advies omtrent (sport)voeding en supplementen gekregen die ook bij mijn revalidatie hebben geholpen. Last but not least, Ray heeft een geweldige “sense of humor”, we hebben veel gelachen samen!. Dankzij zijn onderwijs heb ik nu een goede basis om verder te gaan met krachttraining die een prominente rol zal spelen in mijn trainingsroutine en blessurepreventie. Bedankt Ray! Paolo La Guardia, Purmerend.
Meer reviews van klanten staan hier.
Transparante tarieven vind je hier.
Kvk-nummer 57561397 | jeFitcoach Functional Training | Triodos NL57 TRIO 0197 6235 14